Zawołaj wiosnę barwą!

Początek kalendarzowej wiosny już jest. I to na tyle, bo jej samej jak na razie nie widać. Meteorologiczne zapowiedzi również nie rozpieszczają w związku z tym zdecydowałyśmy wywabić ją barwą. Jeżeli tak jak my spragniona jesteś tęczy w swej szafie, zajrzyj co kolorowego posiadają w ofercie markety naokoło ciebie, i już teraz włóż na siebie coś barwnego. Oto kilka naszych sugestii.

Kobieta w różowej spódnicy

Autor: Roger Blackwell
Źródło: http://www.flickr.com
Każda z nas ma jeden czy więcej ukochanych odcieni. Wiele naszych szaf komponuje się z ubrań w jednym ewentualnie dwóch naczelnych kolorach, lecz w różnych odcieniach jak też kombinacjach. Szafy wtenczas stają się nudne, przytłumione oraz brak w nich życia. Dobór określonych odcieni objawia naszą osobowość. Zabarwienia mogą nam dużo powiedzieć o konkretnej osobie. Niezbędne jest więc, aby odgadnąć przesłanie każdego z barw. Stosunkowo łatwo jest wykreować szafę, w której znajdują się ciuchy, jakie do ciebie pasują jak też w których ty czujesz się dobrze. To może być naprawdę satysfakcjonujące, pod warunkiem, jak wiesz, w jaki sposób je nosić – kliknij tutaj. Gdy zrozumiesz już, jaki z kolorów konweniuje do ciebie, możesz począć zestawiać go z pozostałymi by doskonale wyglądać. Pod spodem znajdziesz wskazówki, w jaki sposób wybrać kolor ubrania, który konweniowałby do ciebie i twej osobowości.

Kiedy zakładasz żółty top lub koszulkę, upewnij się, że towarzyszą mu spodnie czy spódnica w ciemnym kolorze. Kolory, takie jak czarny, popielaty bądź ciemnoniebieski, będą doskonałym uzupełnieniem koloru żółtego. Przykładowo mężczyźni mogą używać żółtego jako wyróżniającego odcienia na koszuli (eleganckie koszule damskie) względnie krawacie. Kobiety winny jednakże stronić od śmiałych kanarkowych strojów. Mogą one wykorzystać jednakże żółte apaszki bądź drobne wzorki na sweterkach, dzięki temu na pewno poprawią swój styl.

dziewczyna w sukience

Autor: Jorah Mormont
Źródło: http://www.flickr.com
Kobiety powinny zakładać okrycia w kolorze pomarańczowym tylko wówczas kiedy stanowi on uzupełnienie ich odcienia cery. Odcień ten z reguły koresponduje z mocnymi odcieniami, takimi jak granatowy, popielaty lub nawet czarny. Odcień brzoskwiniowy, który w rzeczywistości jest wariantem odcienia pomarańczowego sprawia, iż kobiety wyglądają młodo i świeżo. Czasami poza tym dobrze jest zaszaleć z kolorami i fasonami: sprawdź . Dla płci pięknej kolor ów świetnie nadaje się na płaszcze, bluzeczki a także suknie. Jednakże jest to często zbyt mocny kolor, aby nosić go co dnia.