Twe włosy potrzebują profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, dzisiaj możesz je realizować w salonach fryzjerskich i dbać o formę fryzury

kosmetyki
Oferta zabiegów, jakie teraz można przeprowadzić w salonach fryzjerskich okazuje się bardzo szeroka oraz urozmaicona. To już nie te czasy, gdy można się było jedynie uczesać, ściąć lub farbować.

Dziś w salonach fryzjerskich można zafundować włosom cudowne zabiegi odbudowujące, po których będą ślicznie oraz świeżo wyglądać.
Wiele pań marzy o prostych włosach
keratyna włosy
Autor: Kopimi
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj wyjątkowo modne są proste pasma, wiele kobiet o takich marzy. Wiąże się to przede wszystkim z tym, że wyprostowane oraz wygładzone włosy są lepsze do okiełznania i ułożenia fryzurki, wyglądają bardzo szykownie i wydają się być zadbane (keratyna do włosów). Panie, które mają loki, z pewnością powiedzą, jak ciężko utrzymać takie włosy w porządku. Niełatwo także je wyprostować, bo zaraz znowu się kręcą i układają, jak chcą. Rozwiązaniem w przypadku właścicielek takich loków stanie się keratynowe prostowanie włosów, bo efekt utrzymuje się na głowie do kilku tygodni.
kosmetyki
Autor: Eveline Cosmetics
Źródło: Eveline Cosmetics
To naturalny budulec włosa
Trzeba wiedzieć, że keratyna włosy buduje i z pewnością im nie zaszkodzi. Sam prostowanie włosów z wykorzystaniem zwykłej prostownicy wyniszcza włosy, ale specjalne zabiegi z użyciem keratyny są uważane za naprawcze (dowiedz się więcej o keratynowym prostowaniu). Keratyna przenika do struktury włosa oraz odbudowuje , dzięki czemu włosy wyglądają pięknie i zdrowo, są lśniące oraz idealnie gładkie.

Takie włosy łatwo się czesze, zatem eliminuje się kłopoty związane z targaniem włosów albo ich modelowaniem. Efekt utrzymuje się na włosach do trzech miesięcy, ale nie wolno zapomnieć o konieczności wspierania tej kuracji specjalnymi środkami dla jeszcze lepszych rezultatów.