Pani w stanie błogosławionym wcale nie musi rezygnować z noszenia modnej dzieży

ciąża
Chyba każda kobieta spodziewająca się potomka zastanawia się, czy na te parę miesięcy warto kupować nowe, lecz i obszerniejsze ciuchy – w końcu przez tak krótki okres można, w ramach oszczędnego zarządzania budżetem, całkowicie zrezygnować z noszenia tych najmodniejszych i równocześnie droższych koszulek czy spodni. Okazuje się jednakże, że styliści mogą zasugerować parę projektów, które później bardzo łatwo urzeczywistnić.

tunika damska
Autor: Philippe Put
Źródło: http://www.flickr.com
Typowe swetry ciążowe można śmiało zastąpić pulowerami bądź nawet pelerynami nieprzylegającymi ściśle do figury.

Czy czujesz chęć przeczytać nowe teksty? Więc zapraszamy do wejścia w link – pod nim czeka na Ciebie moja strona internetowa.

Podobnie sprawa się ma z innymi elementami kobiecej garderoby. Obszerniejsze tuniki damskie również będą doskonale prezentować się na nieco szczuplejszej sylwetce, a rozciągające się getry można w następnym roku wykorzystać w czasie prac porządkowych. Na szczęście obecnie takie szerokie ubrania cały czas są w modzie, zatem po narodzinach córki trzydziestolatka będzie mogła jeszcze raz założyć trochę luźniejsze stroje i ewentualnie zamówić do nich nowe dodatki – Grupa Allegro.

Z pewnością nie wszystkie kobiety przekonamy powyższymi argumentami, bowiem każdy ma prawo do własnego zdania, a i co poniektóre elementy garderoby nie w każdym przypadku można ponownie wykorzystać. Na przykład, właściwie żadna przedstawicielka płci pięknej nie ośmieli się włożyć o wiele za dużych ogrodniczek ciążowych. W takiej sytuacji najlepiej skoncentrować się na kupnie dodatków, których w końcu nie trzeba szczególnie dobierać do postury. Kozaki damskie 38 bądź botki w rozmiarze 40 można śmiało kupić na przynajmniej dwa sezony. Z kolei w lecie warto poszukać w galeriach modnych klapek na niedużym obcasie albo zainwestować w dobre gatunkowo obuwie sportowe, np. z logo Pumy.

swetry ciążowe
Autor: Maik Meid
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejnymi dodatkami zakładanymi niezależnie od pogody są oczywiście okrycia głowy. W lutym nosi się kapelusze, ciepłe uszatki, czapki czapki z pomponem z pomponem bądź po prostu zwykłe opaski zakrywające jedynie uszy. Z kolei w lecie swoje pięć minut mają czapki kaszkiety, słomkowe kapelusze z ogromnymi rondami i barwne chusty – odkryj więcej tu. Prawdziwa dama nie może również obyć się bez nawet niepozornej, lecz eleganckiej biżuterii. Zawsze w modzie są srebrne kolczyki, łańcuszki oraz bransolety. Można także zakupić biżuterię w stylu retro, żeby potem móc tworzyć interesujące stylizacje.