Stylistka- kobieta, która może nam pomóc odnaleźć swój styl oraz nauczy nas w jaki sposób dobierać elementy odzieży, żeby wyglądać świetnie

stylistka z Poznania
Odnalezienie swojego stylu to niekiedy bardzo długa droga. W galeriach handlowych jest bardzo dużo ubrań jak również dodatków, moda proponuje nam jeszcze inne rozwiązania. Gdy nie wiemy jak się ubierać, najlepiej skorzystać z usługi stylistki.

po zakupach ze stylistką
Autor: Trang Angels
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby, które pomagają w wybraniu ubrań jak również odnalezieniu odpowiedniego stylu najłatwiej jest znaleźć w sieci. Działa wiele prywatnych stron kobiet, które proponują ze swojej strony zakupy ze stylistką. Poznań albo Warszawa będą najlepszymi miejscami, by znaleźć profesjonalne specjalistki od ubioru. Gdy odnajdziemy już odpowiednią osobę, możemy zdecydować się na jej usługi. Niekiedy jest to analiza kolorystyczna wraz z zakupami, często jednak spotkanie polega najpierw na pogawędce na temat naszych oczekiwań, a potem na zakupach. Kupowanie odzieży często trwa wiele godzin, stylistka (np. http://www.twojapesa.pl/) przeznacza cały dzień na doradzanie nam, można jednak ograniczyć ten czas do paru godzin. Określamy również budżet, w zależności od naszych możliwości pieniężnych. Pozostałe rzeczy, które będą idealnie się sprawdzały w naszej garderobie otrzymamy zapisane na liście.

modna kobieta
Autor: Will Fisher
Źródło: http://www.flickr.com

Moda może być doskonałą wskazówką i często proponuje bardzo interesujące rozwiązania, ale nie zawsze popularny fason lub kolor będzie pasował do naszej figury lub urody. Najlepiej wybierać usługi razem z analizą kolorystyczną, jeżeli robimy zakupy ze stylistką. Poznań to miejsce, w którym znajdziemy wykwalifikowane kolorystki, które mogą pomóc nam w doborze kolorów i ubrań. Dowiemy się w których odcieniach danego koloru jest nam najlepiej, które wspaniale współgrają z kolorem naszej skóry jak również włosami. Później będziemy wiedziały jakiego rodzaju kolorów powinniśmy unikać, aby nie wyglądać na przygnębione albo zmęczone. Wybranie odpowiedniego fasonu sprawi, iż nasza sylwetka zawsze będzie wyglądała atrakcyjnie, ponieważ podkreślimy to, co jest w nas najładniejsze, nasze atuty, które ma każda kobieta.

Usługi stylistki (np. osobistej stylistki – Basi Józefiak) to nie tylko zakupy, ale także wiele nauki w kwestii doboru stroju. Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy, że zmieniając między innymi kolor włosów możemy zupełnie inaczej prezentować się w ulubionym ubraniu. Porady stylistki mogą być niezwykle pomocne w wielu przypadkach.