Jak sprawić żeby kobieta była radosna?

Karnawałowa kolekcja Glamour i MOHITO
Drodzy panowie, to będzie dość krótki, ale także wyjątkowo konkretny tekst o tym, w jaki sposób uszczęśliwić każdą przedstawicielkę płci pięknej. Trzeba tylko wręczyć nam kartę kredytową i zawieźć do najbliższego centrum handlowego.

Gorące trendy w plażowej kolekcji MOODO
Autor: MOODO
Źródło: MOODO

Nasz świat potrafi obchodzić się z nami niezwykle niesprawiedliwie. Rano stoimy w kilometrowych korkach i w rezultacie spóźniamy się do roboty. A potem robi się już tylko upiorniej. Kierownik zawala nas nadprogramową robotą, a koleżanka z biura obok ma na sobie te fantastyczne buty granatowe, które niedawno podziwiałyśmy w pobliskiej galerii handlowej. W mieszkaniu czeka na nas cała masa sprzątania, prania, gotowania… Czy istnieje jakiś prosty sposób, aby nas odstresować?

Powiadają, że pieniądze szczęścia nie dają… Ale zakupy, to już inna historia. Wyjście na łowy razem z koleżankami działa lepiej niż długa sesja terapeutyczna u wybitnego psychoterapeuty. Jest to coś wyjątkowo pociągającego w tego typu zabawie. W pierwszej kolejności, odżywają w nas dzikie instynkty. Jesteśmy w stanie bić się o wybraną bluzkę, jak lwice. Dzikie sceny można zobaczyć na sezonowych wyprzedażach. Gdy w nasze dłonie wpadła wymarzona sukienka, nie ma takiej mocy, która dałaby radę nam ją zabrać. W ten sposób oczyszczamy się z negatywnych myśli i wyciszamy. Mężczyźni mają boks, a my- noce wyprzedaży w centrach handlowych.

Są jednakże takie sklepy, które nas zawstydzają, ale i tak kochamy tam przebywać. Głównie po to, aby poddać się marzeniom. Zwykle niemożliwym do spełnienia przez wzgląd na wysokie ceny na metkach. Każda kobieta posiada pewną specyficzną cechę. Za każdym razem podoba nam ta część garderoby, która jest w całym sklepie najkosztowniejsza. Takie właśnie potrafią być eleganckie sukienki wizytowe.

Pragniesz dowiedzieć się więcej na ten temat – z pewnością przypadnie Ci do gustu bieżąca notka (byann.pl/pl/c/Rajstopy-kryjace-wzor/78), którą stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie. Po więcej detali kliknij w link.

Nawet jeśli wiemy, że nas na nie nie stać i tak uwielbiamy je zakładać. To nasza chwila radości, której nie wolno nam psuć chrząknięciami i wskazywaniem na metkę. Ale i na to jest sposób! Można skorzystać z usługi szycia na miarę i udać się do jednej ze szwalni. Zobacz więcej tu: szycie na zamówienie.

Nawet jeśli wrócimy z wielkich zakupów jedynie z paczką skarpetek i tak jesteśmy szczęśliwe. Promieniuje z nas dobra energia. Rezultat został osiągnięty. Terapia (Alkater – detox narkotykowy warszawa) zadziałała. Bomba jest już rozbrojona i wszyscy członkowie rodziny z powrotem mogą się poczuć bezpieczni.