Ślubna moda męska – jak dziś wybrać dla siebie rzeczywiście pasujący strój?

para młoda w kościele
Ślub jest absolutnie jednym z najistotniejszych momentów w życiu każdej osoby. Najwięcej mówi się zazwyczaj o przygotowaniach Panny Młodej do tego wyjątkowego dnia, jednakże Panowie Młodzi dużo częściej starają się zabłysnąć ciekawą stylizacją, która będzie oryginalna i podkreśli ich walory.

Para młoda ze świadkami
Autor: Jorge Goicochea
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób w takim razie skompletować najbardziej stosowny strój dla mężczyzny? Co jest w stanie zaproponować dzisiaj moda męska Panom Młodym? Oczywiście, najbardziej powszechnym rozwiązaniem jest zwyczajny garnitur garnitury warszawa z krawatem lub muchą. Trzeba jednak pamiętać, że panowie, którzy zamierzają na swój ślub założyć muchę muszą koniecznie wybrać koszulę specjalnie do tego przystosowaną (zobacz więcej na stronie).

Masz duży kłopot ze znalezieniem dobrego rozwiązania Twojego problemu? Z pewnością szybko pomoże Ci ta strona majtki kąpielowe.

Ostatnim hitem są garnitury granatowe, najbardziej uniwersalne. Pasują one do urody kategorycznej większości Panów Młodych i godziny ceremonii. Zgodnie z zasadami dobrego wychowania mężczyźni mogą zakładać czarne stroje dopiero po godzinie 18.

Oczywiście, takie warunki trzeba traktować z przymrużeniem oka i jeżeli chce się koniecznie włożyć czarny garnitur, nie należy się krępować. Dodatkowo, coraz więcej panów decyduje się na smokingi. Są one niezwykle eleganckie oraz znakomicie uwydatniają dobre strony męskiej sylwetki. Koszty, zarówno garniturów jak i smokingów, są różne. Wszystko jest zależne od marki, na którą zdecyduje się Pan Młody i tworzyw zastosowanych do uszycia strojów. Trzeba jednak pamiętać, że ślub jest jedynym momentem w życiu, więc nie należy decydować się na wyroby niskiej jakości, szczególnie że zaleca się, żeby elegancki mężczyzna nie zdejmował marynarki w czasie przyjęcia. Koszula jest bowiem utożsamiana z częścią bielizny.

para młoda
Autor: Chris Photography(王權)
Źródło: http://www.flickr.com
Istotna jest też kwestia akcesoriów – jego styl. W stroju męskim nie ma wielkiego pola do popisu, z tego względu warto wykorzystać dostępne możliwości. Przede wszystkim, idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie poszetki dobranej do koloru koszuli i krawata. W zestawieniu z czarnym garniturem najlepiej prezentuje się poszetka biała. Na dodatek, panowie koniecznie muszą zainwestować w spinki do mankietów oraz krawata, jeżeli pozwoli na to stylizacja. Pan Młody powinien mieć również kwiatki do butonierki, stylistycznie nawiązujące do bukietu Panny Młodej. Podsumowując Pan Młody także musi zastanowić się nad własną stylizacją, by godnie się w tym dniu prezentować.