Pożyteczne sugestie, podpowiadające jak wybrać idealną męską koszulę

męska kuszula
Twój mężczyzna potrzebuje koszuli na najbliższą imprezę? Jeśli chcesz pomóc mu w zakupach, powinnaś poznać kilka wartościowych wskazówek, dzięki którym będzie on najbardziej przystojnym facetem na przyjęciu, a ty nie będziesz mogła oderwać od niego wzroku.

niebieska koszula
Autor: halfrain
Źródło: http://www.flickr.com
Najważniejszy jest materiał – odpowiednia jakość tkaniny gwarantuje, że koszula będzie się odpowiednio układać i nawet po wielu praniach nadal będzie nadawać się do użytku. Najlepsze są naturalne włókna, jakie pozwalają skórze oddychać. Chociaż mogą się szybciej pognieść, to mężczyzna będzie czuć się w nich dużo bardziej wygodnie. Drugim ważnym czynnikiem jest krój koszuli. Dzisiaj wyjątkowo popularne są koszule slim fit (przykład: koszule slim fit). Należy jednak pamiętać, iż nadają się wyłącznie dla szczupłych mężczyzn, gdyż akcentują ich figurę. Pan z brzuszkiem nie będzie wyglądać w nich najlepiej. Na szczęście w sklepach w sprzedaży są różne kroje koszul, pozwalając dzięki temu każdemu panu znaleźć taką, w której nie będzie czuł się skrępowany. Koszulę zawsze warto jest przymierzyć, ponieważ wtedy będziemy pewni, że na pewno jest dobra. Jeżeli nie ma takiej możliwości, należy starannie wymierzyć obwód szyi oraz długość rękawa.

[IMG=1504/552b75c35760e___flickr_10062790545.jpg|L|W=190|URL= koszule męskie na KoszuleKoszule – następna strona – męskie eleganckie mają mankiet, ale nie zawsze trzeba być tak gustownym. Sprawdzi się to na spotkaniu w pracy albo na ważnej uroczystości, lecz na co dzień można też zakładać lekkie koszule z krótkim rękawkiem. Wszystko jest uzależnione od okoliczności. Koszule mogą też mieć różne kolory oraz wzory. Niektórzy mężczyźni nigdy nie zdecydują się na wyraziste kolory, inni zaś na mocno dopasowane fasony. Dlatego dobrze jest dopasować koszulę do osobowości mężczyzny, by nie czuł się źle i nie wstydził się tego jak wygląda. Jest kolor, który pasuje do każdego pana oraz na każdą okoliczność – to biel – świetnie nosi się i do garnituru, i do sztruksowych spodni włożonych na popołudniowe wyjście.

Dzięki wspomnianym zaleceniom razem z ukochanym ekspresowo kupicie koszulę na urodziny koleżanki albo wesele kuzyna. Nie zapominajmy przy tym, iż ta sama koszula niekoniecznie nada się na każde kolejne wydarzenie, wymagające innego stroju. Z tego względu zawsze opłaca się kupić kilka różnych koszul na różne okazje.