Poszukujesz doskonałej płaszcza? Sklep Helikon jest dla Was!

nowoczesne AGD w kuchni
Wybierasz się w szczyty, nad jezioro, lub w jakiekolwiek inne miejsce, gdzie wiesz, że przyda Ci się wierzchnie garderoba? A być może wyszukiwasz czegoś na każdy dzień? bluza softshell to dla Ciebie!

nowoczesne AGD w kuchni
Autor: Goedeker’s
Źródło: http://www.flickr.com
Kurtki softshell to doskonałe rozwiązanie dla tych z Was, którzy snują plany wybrać się w lot, gdzie niezbędne będzie nałożenie cokolwiek „na plecy”. A po co brać ze sobą codzienną bluzę, kiedy sklep Helikon oferuje w swoim okazałym gamie niepowtarzalne, gorące oraz głównie przewiewne kurtki softshell z rewelacyjnego tkaniny Shark Skin, które są szyte z dwóch powłok materiału, o tradycyjnym, a nawet wielofunkcyjnym kroju oraz które trzeba nosić również na co dzień? W rodzaju od wymogu, sklep Helikon oferuje modele z miękkim polarem i siatką, także tkaniną wodoodpornym, który chroni przed wodą oraz wiatrem, stanowiąc dodatkowo bardzo przyjaznym dla skóry. Przedstawiane odmiany to między innymi: Jackal, Trooper, a także Helikon-Tex Delta UTL Coyote oraz Mp Camo. Unikatowymi cechami kurtek softshell, na przykładzie projektu Delta UTL Coyote stanowią: kieszenie (wewnętrzne, na dole płaszcza, a także tak zwane „napoleońskie”), wzmocnione profilowane zgięcia rąk, kołnierzyk z podszyciem z polaru, bardzo dobra przepuszczalność powietrza materiału, zamki YKK, regulowane mankiety, a także najistotniejszy i najbardziej indywidualny zamek błyskawiczny z listwą termiczną oraz przykryciem podbródka. https://e-militaria.pl/kurtki-softshell-70 https://www.e-militaria.pl/helikon_14

Dodatkowo, szeroka ubarwienie kurtek, dogodzi wymaganiom każdej osoby – dziewczyny, a także chłopca, przechodnia, czy outdoorowca.
Ktokolwiek odnajdzie w sklepie Helikon – znanym teraz jako Helikon-Tex – cokolwiek dla siebie.