Archiwum: Pacjent

Pacjent

stomatolog

W stomatologii estetycznej powszechnie aplikowane są licówki porcelanowe – udana renowacja jamy ustnej

Ludzie w obecnych czasach zwracają wielką atencję na swój wygląd. Poszukują coraz bardziej nowoczesnych metod, by się upiększyć i zatrzeć oznaki starzenia się. Poza wszystkimi ubraniami i zabiegami plastycznymi warto skierować uwagę na naturalne atuty, o jakie warto prawidłowo troszczyć się. Zdrowy, ładny uśmiech jest w stanie być prześliczną reklamą, jaka na pewno przydaje pewności siebie.

,

Dentysta

Nowoczesne gabinety dentystyczne z bogatą ofertą usług i zabiegów dla zdrowego, a także zniewalającego uśmiechu

Ból zęba nie jest najprzyjemniejszy. Wie o tym pewnie niemal każdy z nas, komu ta przypadłość zabrała chęć do życia. Nie warto jest zdawać się na domowe metody, ponieważ dolegliwości bólowe mogą się zaostrzać, a dziura w zębie zrobi się większa, przez co konieczne może się okazać leczenie kanałowe.

, , ,

zdrowie

Aby troszczyć się o zdrowie pacjentów trzeba pilnować sterylizacji narzędzi

Jeśli prowadzimy gabinet dentystyczny, to używamy tych samych narzędzi do wyleczenia różnych pacjentów, gdyż nie jesteśmy w stanie za każdym razem brać po kolejny ich zestaw. Oczywiście nie ma w tym nic złego, pod warunkiem, że wyposażyliśmy nasz gabinet w sterylizator parowy, a więc urządzenie, za pomocą którego możemy w dobry sposób wysterylizować te narzędzia, po każdym zastosowaniu.

, , ,