Archiwum: Pacjent

Pacjent

zdrowie

Aby troszczyć się o zdrowie pacjentów trzeba pilnować sterylizacji narzędzi

Jeśli prowadzimy gabinet stomatologiczny, to wykorzystujemy tych samych sprzętów do leczenia różnorakich pacjentów, bo nie jesteśmy w stanie za każdym razem brać po nowy ich zestaw. Oczywiście nie ma w tym nic niewłaściwego, pod warunkiem, że wyposażyliśmy nasz gabinet w sterylizator parowy, a więc urządzenie, dzięki któremu możemy w właściwy sposób wysterylizować te sprzęty, po każdym zastosowaniu.

, , ,

Dentysta

Nowoczesne gabinety dentystyczne z bogatą ofertą usług i zabiegów dla zdrowego, a także zniewalającego uśmiechu

Ból zęba nie jest najprzyjemniejszy. Wie o tym pewnie niemal każdy z nas, komu ta przypadłość zabrała chęci do życia. Nie warto jest stosować domowych metod, albowiem dolegliwości bólowe mogą się uintensywniać, a dziura w zębie robić coraz większa, w wyniku czego niezbędne może się okazać leczenie kanałowe.

, , ,

stomatolog

W stomatologii estetycznej powszechnie aplikowane są licówki porcelanowe – udana renowacja jamy ustnej

Ludzie obecnie kierują ogromną uwagę na własny wygląd. Szukają coraz nowszych pomysłów, żeby się upiększyć i zatrzeć oznaki starzenia się. Poza wszystkimi ubraniami i zabiegami plastycznymi należy zwrócić uwagę na naturalne atuty, o które warto odpowiednio dbać. Zdrowy, ładny uśmiech jest w stanie być przepiękną wizytówką, jaka niezaprzeczalnie dodaje pewności siebie.

,