Archiwum: organizm

organizm

kolano

Organizm jakim się posługujemy jest niezwykły, czasem jednak może tracić formę. Na szczęście są możliwości na wyleczenie

Ciało każdego człowieka zbudowane jest z znacznej ilości komórek. Pełnią one różne czynności. Mogą filtrować krew czy wyprodukować mocz. Inne, jak komórki serca,sprawiają, że prawdopodobne są skurcze. Prąd płynący poprzez neurony może powodować, że mamy szansę żyć pełnią życia. Nie będziemy zdawać sobie jednak sprawy, że każda komórka pochodzi od komórek macierzystych.

, , , ,

Kwas hialuronowy dla prawidłowego nawilżenia skóry

Młodość w kapsułkach, jak to możliwe i w jaki sposób osiągnąć to samodzielnie

Każdy z nas chciałby wyglądać młodo lub przynajmniej starzeć się godnie. Nie jest to jednak prosta sprawa. Nie każdy posiada wspaniałe geny, które pozwalają na cudowny wygląd i to bez względu na wiek. Jasne jest, że z wiekiem nasze ciało się zmienia i należy mieć świadomość, że jedynie właściwe dbanie o własną skórę sprawi, że będziemy bardzo dobrze wyglądać.

Kosmetyki - ranking subiektywny

, , ,

leki, pigułki

Rola suplementów w naszej diecie. Czy często należy sięgać po suplementy diety oraz kompleksy witamin?

Od dzieciństwa każdemu z nas mówi się o tym, jak niezwykle cenne są warzywa, owoce a także pełnoziarniste produkty. Z biegiem lat niektórzy z nas porzucają zdrowe nawyki żywieniowe czy też z powodu szybkiego tempa życia nie posiadają zbyt dużo czasu na to, żeby zadbać o spożywane posiłki.

Zdrowe jedzenie dla urody

, , ,