Najlepsza ochrona jak również pielęgnacja włosów – przekrój poprzez towary Kerastase.

Długie kręcone włosy
Zakłady fryzjerskie cieszą się co chwila większą renomą, nie trudno więc dostrzec że tworzone są w mgnieniu oka. Uprzednio przeznaczone między innymi dla płci żeńskiej, teraz oblegane również przez mężczyzn. Niektórzy powiadają, że włosy to poniekąd wizytówka człowieka. Jeśli umiesz o nie poprawnie zadbać, sprawiają, że poziom pewności siebie znacząco się podnosi.
dowiedź się więcej na polecanej stronie
Autor: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska

Kerastase to jednostka zajmująca się produkcją wykwintnych kosmetyków do włosów. Marka jest częścią działu artykułów międzynarodowej firmy dominującej, czyli L’Oreal. Artykuły sprzedawane są wyłącznie bezpośrednio w salonach fryzjerskich, gdzie są rozpowszechniane lub przez sklep fryzjerski. Wszystkie linie, które wypuścił na zbyt producent tyczą się innego rodzaju włosów i przynoszą inną pielęgnację. Wybrać można m.in.: krystaliczny połysk i lekkość włosów, asekuracja przed działaniem słońca, nawilżenie włosów, wzbogacanie osłabionych włosów, pielęgnacja do każdego typu włosów, ochrona koloru i blasku, wzmocnienie gęstości włosów, pielęgnacja dla panów, a także serum aktywizujące przyrost mocnych włosów. Kerastase oferuje program podzielony na 3 etapy: kąpiel, pielęgnacja jak również teksturyzacja – sprawdź polecaną stronę. Trzy łatwe gesty obyczaju, stosowane podczas pielęgnacji w salonie, jesteśmy w stanie kontynuować w mieszkaniu. Kąpiel -to najważniejszy etap rytuału. Luksusowej konsystencji o uszlachetnionym zapachu, dopasowanej do natury włosów tudzież skóry głowy, asystuje masaż głowy, który rozbudza zmysły.


Pielęgnacja – tylko efektywna i ukierunkowana. Przemiana odczuwalna jest zaraz po aplikacji. Włosy odzyskują witalność i doskonały wygląd. Ostatnim etapem staje się teksturyzacja – gest pielęgnacyjny nie wymagający obmywania. Oferuje efektywną ochronę i niewiarygodny blask. Przygotowuje włosy do stylizacji. Kerastase zawiera także internetowy sklep fryzjerski, gdzie krok po kroku, dokładnie wybierając, zamówisz wszelkie potrzebne artykuły, by zagwarantować swoim włosom wspierającą opiekę.

Kosmetyków do pielęgnacji włosów jest niesłychanie dużo. Pamiętaj natomiast – aby mieć całkowitą pewność, że twoje włosy pozyskają to na co zasługują, wybieraj kosmetyki promowane przez salony fryzjerskie, które na tych kosmetykach pracują cały czas.