Najbardziej widoczne nurty w modzie męskiej na lato 2015 – przegląd

Moda dla mężczyzn
Każda pora roku jest obfita w nowe nurty modowe. Choć wydaje się, że to temat głównie dla kobiet, nie jest to do końca prawdą, ponieważ równie dużą uwagę otrzymują mężczyźni. Wbrew opiniom stylowych mężczyzn jest rzeczywiście wielu, w związku z czym w żadnym razie nie można ich ignorować. Jak prezentuje się moda męska w letnich miesiącach 2015 roku?

Buty sportowe
Autor: Sneaker
Źródło: Sneaker
Zdecydowanie najmocniejszym trendem staną się kolory. Do męskich ubrań przyłączą się pastele czy neony. Na pewno ożywi to stylizacje i dzięki temu nabiorą one charakteru. Jeśli jednak kolorowe koszule bądź spodnie do nas nie przemawiają niezwykle modnym dodatkiem są aktualnie także barwne sportowe buty. Umiejętnie połączone będą wyglądać doskonale zarówno w stylu sportowym, jak również eleganckim. Interesujące będzie przykładowo włożenie spodni jeansowych, koszuli i właśnie takich butów. Oryginalnie wyglądać będzie też koszulka, marynarka, spodnie (między innymi typu chino) oraz sportowe buty jako dopełnienie.

Dokładnie to pokazuje inny trend tego lata, czyli łączenie stylu eleganckiego ze sportowym. Nie tylko w sposób, jaki został omówiony powyżej, gdyż inną formą są przykładowo obcięte przed kolana spodnie na kant lub kamizelki, które przecież kojarzone są z garniturem, noszone do swobodnej stylizacji. Warto jednak pamiętać, aby style te łączyć umiejętnie, nie popadając ze skrajności w skrajność. Bardzo powszechnym wzorem będzie krata. Kolorowe koszule, marynarki czy kamizelki o wyrazistych kolorach to pewny hit. Mówi się, że moda prawie zawsze wraca i tak rzeczywiście jest, należy tylko wiedzieć, że często forma nieco się zmienia i jest to zazwyczaj inspiracja. Tutaj więcej: http://www.ceneo.pl/Dla_Mezczyzny/Lokalizacja:Katowice.htm.

Koszula w kratę
Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com

W tym sezonie ciekawym powrotem będą na pewno koszulki polo. Do mody męskiej dołączyły także mankiety w spodniach oraz ubrania oversize. Nieprzerwanie króluje jeans, a lato 2015 to głównie kurtki z tego materiału. Innym okryciem wierzchnim, które z pewnością będzie pasować niemalże do każdej stylizacji, będzie ramoneska. Może dodać rockowego pazura, jak i świetnie sprawdzać się w stylu eleganckim. Sprawdź więcej: ceneo.pl/Dla_Mezczyzny/Lokalizacja:Gdansk.htm.

Tegoroczne trendy dają ogromne pole możliwości i zdecydowanie każdy odnajdzie coś najlepszego dla siebie. W oglądaniu trendów nie ma nic niewłaściwego. To mnóstwo inspiracji, za pomocą których nasze stylizacje nabiorą charakteru. Należy jednak zawsze pamiętać o tym, że po pierwsze chodzi o to, aby czuć się bardzo dobrze w tym, co na siebie włożymy. W modzie, podobnie jak w każdej dziedzinie, najistotniejszy jest umiar. Jeśli go zachowamy, z pewnością nasze stylizacje będą prezentować się świetnie. Warto brać to pod uwagę.