Najbardziej pasujące jeansy dla swojej sylwetki? Powinnaś poznać kilka zasad, ażeby wybrać rzeczywiście jak najkorzystniej

jeansy
Dość konkretne pytania dotyczą często naszego ubioru, szczególnie zastanawiają się nad tym kobiety. Jedną z największych wątpliwości jest dobór właściwych spodni. Sprawa odnosi się do tego, które spodnie będą najbardziej dopasowane dla pani o nogach zbyt krótkich, a może zbyt szczupłych albo za bardzo masywnych? Przygotowaliśmy dla ciebie ciekawe porady, ażebyś dowiedziała się, które spodnie wyszczególnią twoje najbardziej znamienne atuty i jednocześnie ukryją wady.

Jakiego typu więc będą najlepsze spodnie przeznaczone są dla kobiet dość niskich, o dość krótkich nogach? Najlepsze będą rozszerzone do dołu, jakie najkorzystniej nosić do szpilek. Warto zrezygnować z czerni oraz pionowych wzorów, czyli coś takiego jak prążki na sztruksie, korzystnie postawić na dość jasne soczyste kolory, a również poziome przeszycia. Istnieje także wersja dla nieśmiałych, niczym męskie bojówki, które maskują wszystko nie tylko przy pomocy koloru. Chude dziewczyny prezentujące męską budowę sylwetki, czyli wąskie biodra, słabe wcięcie w talii, na pewno będą pozytywnie zaskoczone swoim wyglądem w lustrze po założeniu spodni z nogawkami bufiastymi na wysokości bioder.

A czym na przykład odznaczają się skąpe, dość mocno opinające rurki? Odkrywają przede wszystkim każdy centymetr i ukazują niezbyt piękny kształt nóg. Jeśli jednak jesteś szczupła, a jednocześnie wysoka, to będą to jednakże spodnie – spodnie zielona góra, zielona góra spodnie, spodnie z zielonej góry, zielona góra, spodnie, spodnie w zielonej górze – idealne dla ciebie. Pamiętaj, iż rurki najkorzystniej prezentują się w towarzystwie wysokich szpilek lub koturnów. To powoduje, iż nogi wyglądają naprawdę na bardziej zgrabne i jednocześnie długie.

Co jednakże jeśli twoje nogi są za bardzo masywne? Najlepiej wtedy nosić dzwony! Ich krój perfekcyjnie maskuje w sumie wszystkie mankamenty sylwetki, a długie, rozszerzane nogawki wyszczuplają, również nogi, jednocześnie bardzo dobrze ukrywają zbyt masywne uda. To tak naprawdę spodnie (www.skalnik.pl/odziez-meska-spodnie.html) mało wymagające,
jeansy
Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com

najlepsze jednakowoż dla każdego, nawet dla najbardziej problematycznego rodzaju figury. Inaczej zaś rybaczki, które niestety pogrubiają łydki. Jednocześnie, opinając się na udach oraz pupie, mogą uwydatnić każdy mankament.

Do rodzaju spodni, jakich korzystniej nie zakładać zaliczyć możemy również te uszyte z wzorzystych tkanin. Podczas gdy rozmaite desenie, typu kwiaty lub kratka będą bardzo dobre dla szczupłych kobiet, tojuż puszyste dziewczyny osiągną rezultat całkowicie odwrotny. Jednocześnie do takich wszystkich rad warto dodać również, że jak kupujemy spodnie to tylko te najbardziej jakościowe, jak pepe jeans. Korzystnie również korzystać z wygodnych zakupów internetowych, jakie oferuje na przykład Levis online.