Męska rzecz: doskonała fryzura. W jaki sposób ją ułożyć?

Goldwell do koloryzacji
Układanie fryzur męskich nie jest tak czasochłonne jak nam się wydaje. Często rezygnujemy z porannego układania fryzury, bo wydaje się nam, że nie zdążymy do szkoły lub pracy.

A starcza czasem pięć minut, które na pewno znajdziesz bez wczesnego wstawania.
Goldwell do koloryzacji
Źródło: lokikoki.pl

Lecz jak układać włosy męskie i jak się do tego wziąć? Specyfików jest parę i pasują one do różnych rodzajów włosów. Tak więc to, co działa u kumpla, niekoniecznie będzie efektywne na Twoich. Zacznij od gruntownego umycia szamponem, jaki je zmiękczy i przygotuje pod formowania.

Aby zdobyć świeże informacje na omawiane zagadnienie przenieś się tutaj, a na pewno nie będziesz rozczarowany Sprawdź to!

Nieco przesusz ręczniczkiem po czym dokończ suszarką. Już w czasie owej czynności rozpocznij układać włosy w pożądaną fryzurkę. Następnie zależnie od potrzeb, nałóż jakiś z poniższych specyfików.

Kiedy zaciekawi Cię ten temat, obejrzyj ponadto (www.quick-gym.pl/ems-sopot/) podobne nasze portale, które prezentują to zagadnienie – z pewnością również Cię zaciekawią.

Żel jest bardzo dobry do włosów krótkich, gęstych oraz opornych na czesanie. Żel silnie utrwala fryzurkę jak też trzyma ją przez całą dobę. Nie używaj go na długie włosy, bo będą wtedy sprawiały wrażenie ciężkich a także sztywnych i jakby przetłuszczonych. Pamiętaj jednakże, że skleja także włosy, więc jeżeli zależy Ci na tym, ażeby pojedyncze pasma były luźne a także swobodne, dobierz innego rodzaju środek.

komplet czarnej bielizny
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

Początki czesania fryzury bywają dla nieomalże każdego mężczyzny ciężkie i zniechęcające. Ale wystarczy, że poznasz swoje włosy i w jaki sposób się zachowują podczas modelowania, a ich układanie będzie absorbowało Ci coraz to mniej czasu.

Po pewnym czasie dojdziesz do takiej biegłości, że wystarczy jeden płynny ruch dłoni, by wykonać należytą stylizację. Męskie fryzury zacznij od układania, gdy się nie spieszysz, dla przykładu wieczorową porą przed prysznicem – zobacz.