Męska moda na co dzień

mężczyzna
Dzisiaj panowie mają coraz większą świadomość jak istotny może być ich wygląd. W niniejszym artykule przestrzegamy przed często popełnianymi modowymi błędami.

Za duże rozmiary (marynarki, koszule, dżinsy, bluzy). Wybór nazbyt dużych rozmiarów w stosunku do rzeczywistej sylwetki, to mym zdaniem najistotniejszy czynnik decydujący o współczesnym zauważaniu polskich mężczyzn, jako osób w workowatych gajerach, koszulach z wielkimi fałdami przy pasku lub kurtkach z opadającymi ramionami. Dla panów w Polsce najistotniejszym elementem przesądzającym o wyborach zakupowych jest komfort – http://jego-styl.pl/modny-stroj-na-studniowke-2016-co-wybrac-na-co-zwrocic-uwage/. Nic nie zapewnia takiej wygody jak ubranka obszerne oraz za duże. Często też mężczyźni kupują odzienia z rezerwą, bowiem może w najbliższym czasie przytyją? Problem ten tyczy się też panów przy kości, którzy bywają przekonani, że rzeczy nieco za duże zamaskują ich wady. Niestety jest wręcz na odwrót. Zbyt długie jeansy burzą naturalne proporcje i skracają optycznie nogi. Przetarte brzegi nogawek od szurania po chodniku, to częsty widok na polskich ulicach.
mężczyzna
Autor: AnEternalGoldenBraid
Źródło: http://www.flickr.com
Nieuprasowane, zabrudzone odzienia a również brudne obuwie to także widok nierzadko spotykany.Niestety ze schludnością i estetyką ubrań nie jest u nas tak dobrze jak mogłoby się wydawać. Plecak do garnituru i kurtka sportowa do gajera. Częsty widok na polskich ulicach: garnitur, koszula, płaszcz, półbuty a na ramieniu plecak z laptopem. Plecak jest odpowiedni na wyprawy, do szkoły dla młodzi, ale nie do garnituru. Warto zainwestować w prostą, pojemną torbę bądź teczkę skórzaną.

Katany sportowe to zapewne jeszcze częstszy widok niż plecak do garnituru. Pół biedy jak kurtka jest długa, jednolita i bez logotypufabrykanta, ale jeśli jest to kolorowa kurta puchowa ze ściągaczem w pasie oraz wielkim logo na plecach, to już to nie przejdzie – zapoznaj się z modą na zimę . Całoroczny, prosty płaszcz nie jest jakimś wielkim kosztem a znamiennie podnosi estetykę całej postaci i można go ubrać nie tylko do garnituru.

Koszula z krótkim rękawem do gajera oraz krawat do koszuli z króciutkim rękawem. Szykowne koszule z krótkimi rękawkami są w Polsce wyjątkowo modne. Nadzwyczaj rozpowszechnione jest również zakładanie krawata do takich koszul, zwłaszcza latem. Następnym niezwykle często popełnianym w sezonie letnim jest wkładanie skarpetek do sandałów.