Marc Jacobs Daisy – najlepsze perfumy na wiosnę i lato

perfumy
Marc Jacobs to znany i cieszący się dużym uznaniem projektant. Od 2001 roku tworzone są perfumy, sprzedawane pod jego nazwiskiem. Najbardziej lubiana jest linia owocowo-kwiatowa, która idealnie sprawdzi się w czasie wiosennych i letnich dni.

drogeria
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Perfumy Marca Jacobsa odznaczają się paroma właściwościami, z których najbardziej rozpoznawalne są: uroczy wygląd buteleczek oraz słynna linia Marc Jacobs Daisy, polecana młodym, pełnym energii i radości życia kobietom. Całą serię tworzy kilka odmian zapachowych, których wspólnym mianownikiem jest skomponowanie słodkich nut kwiatowych z orzeźwiającym zapachem owoców. Wszystkie perfumy z tej linii odznaczają się lekkością i świeżością, a jednocześnie głębokim aromatem i silnym charakterem. Panie, używające tych perfum mówią, iż zapachy z linii kojarzą im się ze szczęściem, swobodą i młodzieńczą witalnością.

Marc Jacobs Daisy w wersji klasycznej to piękny flakon z zatyczką, udekorowaną kwiatami. Przyciągające uwagę flakony perfum tej marki powodują, że nadają się świetnie na podarunek – można je podarować nawet bez dodatkowego opakowania! Podstawowe nuty w wersji Daisy EDT to dzika truskawka, fiołek, wanilia a także gardenia. Oprócz klasycznego zapachu, wypuszczonego na rynek w 2007 roku, stworzono również: Daisy Sunshine, Daisy Eau So Fresh oraz Daisy Dream. Ostatni z serii to wielki przebój, także jego flakonik uznawany jest za najśliczniejszy z całej serii. Sam projektant podkreśla, że zapachy skierowane są do kobiet zmysłowych i przebojowych. Znawcy perfum z kolei określają jego zapachy jako bezpieczne – takie, które dodają stylu, ale nie zwracają na siebie ogromnej uwagi, pasujące do każdej kobiety, dodające dziewczęcej delikatności.

półki w drogerii
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy zgadzają się, że te perfumy perfumy francuskie są odpowiednie w szczególności na wiosnę i lato, kiedy nie powinno się używać przytłaczających zapachów. Stosowanie perfum z linii Daisy daje uczucie odświeżenia i dodaje energii, co jest bardzo ważne w gorące dni. Za jeden z głównych minusów tych perfum uważa się ich słabą trwałość, jednorazowe użycie wystarczy na jakieś 2-3 godziny. Flakony perfum Marca Jacobsa są sprzedawane w dwóch rozmiarach: 50 i 100 ml. Jeżeli nie wiemy, co kupić nastolatce w prezencie, te perfumy będą idealnym rozwiązaniem.