Które modele toreb musi mieć w swojej kolekcji każda kobieta? Pytamy stylistów!

torebki
Każda elegancka pani chciałaby być w posiadaniu kolekcji torebek dopasowanych do każdej okazji. Niezmiernie łatwo i czasami niewielkim kosztem możemy zebrać pokaźną kolekcję, która doda każdemu wyjściu elegancji i klasy, a czasami trochę go ożywi czy odmieni jego charakter. Od czego rozpocząć tworzenie własnej kolekcji?Czy już na samym początku należy zrobić nalot na sklep z torebkami? Absolutnie nie. Przede wszystkim należy gruntownie przejrzeć to, co jest w naszej szafie, skrupulatnie obejrzeć każdą jedną torbę, sprawdzić, czy jest na tyle oryginalna, że może pozostać w naszej szafie – http://torbs.pl/. Drugi krok to przemyślenie, na jakie okazje najczęściej potrzebujemy torebek. Oczywiście na pewno wyróżnimy torby na co dzień i torby na wyjątkowe wyjścia. Na co dzień świetnie zdadzą egzamin listonoszki skórzane i torebki w których pomieszczą się dokumenty w formacie A4.

torebki
Autor: VeroStilo
Źródło: VeroStilo

Możemy mieć dwie lub trzy pakowne torebki i nosić je na zmianę. To korzystne rozwiązanie, bo nie tylko torby będą dopasowane do wielu stylizacji i każdej pory roku, lecz też będą dłużej wyglądać na nowe. Listonoszki skórzane występują też w mniejszych rozmiarach, wówczas nie ma problemu, by zabierać je na zakupy czy spacery, kiedy nie nie musimy mieć ze sobą zbyt wielu rzeczy, a do tego chcemy mieć nieskrępowane ręce – http://torbs.pl/c/5/listonoszki.html/.

Listonoszki mogą być wykonane z jednego rodzaju skóry czy skaju albo kilku – warto posiadać w swojej garderobie chociaż jedno atrakcyjne połączenie kolorystyczne, by zestawić taką torbę z jednokolorowym czy stosunkowo spokojnym strojem. Bardzo dobrze zdają egzamin również torby-worki – można zarzucić je na plecy i mieć wolne ręce. Na specjalne wyjście, które nie wymaga od nas eleganckiego ubrania, ale chcemy ubrać się na nie inaczej niż zwykle, sprawdzą się małe kuferki. Najczęściej mają one tylko rączkę, bez paska na ramię. Do stroju wieczorowego pasują kopertówki i małe torebki na łańcuszku.

Warto mieć jeden ulubiony sklep z torebkami, w którym obsługa zaufa nam a w razie takiej konieczności pozwoli rozważyć zakup w domowym zaciszu, przymierzyć torebkę do ulubionych zestawów strojów i dopiero później podjąć decyzję, czy konkretna torba powiększy zebraną wcześniej kolekcję. Warto też poszperać w lumpeksach, nigdy nie wiemy, jakie egzemplarze upolujemy.