Koszulka lub biała koszula

sklep
Coraz częściej kieruje się uwagę na nowe trendy i tendencje zachodzące w modzie męskiej. Niewielu jednakże nadąża za wszystkimi zmianami. Dale wielu jednakże dylematy typu „muszka czy krawat?” lub „T-shirt czy koszula?” są ciągle niezmienne. Polscy mężczyźni coraz większą baczność przywiązują do swojego wyglądu. Do niepamięć odchodzą wyciągnięte dresy oraz zbyt duże koszulki. Warto przyjrzeć się nie wyłącznie trendom w modzie męskiej, ale także klasykom, jakie zawsze będą na topie. Prawda jest taka, że każdy mężczyzna może odnaleźć się w modzie męskiej. Moda nie polega na tym by przyjmować bezkrytycznie wszystkie trendy.

moda męska
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Chodzi tu o własną interpretację i odnalezienie własnego stylu. Każdy mężczyzna winien zdawać sobie sprawę z mocy jaką zapewnia stylowy styl. Niektórzy powiedzą, że wygląd nie jest najistotniejszy. I mają rację, ponieważ nie jest. Jednakże jest bardzo istotny, bowiem buduje pierwsze wrażenie, które częstokroć jest elementem decydującym. Zadbany, dobrze ubrany dżentelmen to synonim powodzenia a także pewności siebie. Nie dobrze jest rezygnować z możliwości które daje nam ubiór.Ważna reguła, która tyczy się właściwie każdego elementu męskiej garderoby – kupujmy ubrania w swoim rozmiarze. Mężczyźni mają niestety tendencję do nabywania za dużych dżinsów, marynarek, koszul, tak jakby bali się włożyć coś nazbyt dopasowanego. Tymczasem nic tak nie podkreśla stylu mężczyzny jak dobrze dobrana marynarka (https://noor.pl/pl/page/7/kolekcja/7/Marynarka%20grafitowa%20w%20krat%C4%99) albo koszula inspiracji można szukać np: Tak krawat jak też marynarkę panowie mogą wkładać na wiele sposobów.

ubrania i dodatki dla mężczyzn
Źródło: pixabay

Starczy, dobrać marynarkę o troszeczkę mniej szykownym kroju jak też materiale, np. z sztruksu bądź tweedu i już! Takową marynarkę możemy nosić nawet do spodni jeansowych. Istotne jednakże żeby zarówno spodnie jak również marynarka (https://noor.pl/pl/page/7/kolekcja/32/Garnitur%20szary%20w%20niebiesk%C4%85%20krat%C4%99) były dobrze dopasowane. Poniektórym zdaje się, że krawat przeznaczony jest tylko na bardzo formalne okazje, jednakże w męskiej modzie wcale nie ma takich ograniczeń! Na co dzień rekomendowane są mniej oficjalne krawaty wykonane np. z wełny. Z barwami krawatów można naprawdę poeksperymentować, najlepiej jest bawić się modą – Klasykiem w męskiej modzie są koszulę w kratę, które możemy dobrać do właściwie każdej stylizacji (rzecz jasna wszystko zależy od kolorystki oraz materiału z którego wykonana jest koszula).