Archiwum: koszule

koszule

garnitur

Moda, tendencje, innowacje, ubrania, dodatki, buty

Pierwsze wrażenie jest bardzo istotne, dotyczy to zarówno niewiast jak i facetów. Pan może zaimponować niewieście nie tylko intelektem. Strój to bilet wizytowy każdego mężczyzny, świadczy o podejściu do innych, o stosunku do siebie, jest w stanie podkreślać cechy osobowościowe i kryć słabości. Moda męska ułatwia mężczyznom być schludnym, dobrze ubranym mężczyzną.

, , ,

otyła kobieta

Coraz to więcej marek powstających się na rynku prezentuje odzież XXL

Można śmiało ogłosić, że współcześnie istotna część ludzi walczy z otyłością, co jest niezaprzeczalnie groźnym zjawiskiem. Narastająca popularność fast foodów sprawiła, że gro osób zlekceważyło naturalne jedzenie i skupiło się jedynie na smaku i taniości nabywanych produktów. Z tego powodu gro firm odzieżowych zaczęło fabrykację kolekcji przeznaczonych dla osób otyłych.

Trendy modowe Panie, Trendy modowe Panowie

, ,

images

Jak się ubierać w lecie? Sprawdź, co jest najmodniejsze

Najczęściej nie jesteśmy w stanie się doczekać letnich dni. Gorąca aura poprawia nasze samopoczucie i dodaje nam, tak potrzebnej do funkcjonowania, energii. To także okres, kiedy możemy wkładać lekkie ubrania oraz pokazywać więcej ciała. Z ochotą wystawiamy swoją skórę na działanie słońca- delikatna opalenizna zawsze była na czasie. Z takiej pogody są zadowoleni też mężczyźni, gdyż to właśnie w tym czasie panie eksponują swoje piękne kształty, zakładając kuse sukienki.

, , , , , , , , ,