Kosmetyki do męskiej pielęgnacji

modny mężczyzna
Brytyjska marka Men-u od lat przyczynia się do powiększania świadomości mężczyzn w kwestii powszedniej pielęgnacji. Olbrzymia w tym zasługa specyfiki poszczególnych kosmetyków Men-u, które doskonale wpasowują się w nowoczesny styl życia przedkładany przez współczesnych panów. Wyroby Men-u oferują coś więcej niż doskonałą pielęgnację, przynoszą więcej korzyści aniżeli reszta kosmetyków, dlatego że charakteryzuje je pionierska formuła. Powodem, dla którego marka Men-u tak efektywnie przekonuje coraz to większą ilość panów do wysokiej jakości pielęgnacji, jest jej innowacyjność, zapewnienie zaawansowanych korzyści oraz to, że wyroby Men-u są wyjątkowe na rynku oraz faktycznie robią różnicę.

elegancki mężczyzna
Autor: ricciofix
Źródło: http://www.flickr.com
Men-u to rewolucyjna męska seria kosmetyków najwyższej próby (kosmetyki men-u). Walorem jest tu przede wszystkim ultra wysoka wydajność artykułów – nieduże opakowania wystarczają na długi czas. Wysoce skoncentrowane najlepsze składniki to fundament każdego kosmetyku Men-u. Dzięki niewielkim gabarytom opakowań, kosmetyki są poręczne jak też wygodne w użyciu – zajmą niewiele miejsca, tak na półeczce w toalecie, jak również w bagażu podręcznym w czasie podróży.

Typowe rozmiary zapakowań kosmetyków Men-u – tubki bądź buteleczki z pompką – gwarantują od 80 do 265 aplikacji (zależnie od typu produktu). W ofercie tejże marki znajdują się także kosmetyki do golenia a także pielęgnacji buzi w pojemniczkach kompaktowych. Zawierają 15 ml konkretnego artykułu kosmetycznego oraz wystarczają od paru do parudziesięciu aplikacji. Kapitalne rozwiązanie w podróży. Kosmetyki truefitt&hill Przeszłość tej kultowej oraz eleganckiej marki sięga 1805 roku kiedy to William Francis Truefitt otwiera swój zakład fryzjerski w Londynie.

Przedsiębiorstwo, które rozpoczynało jako ogólnodostępny zakład proponujący strzyżenie męskie a także golenie prędko zyskiwała popularność by stać się symbolem i oznaką stylu, poczucia smaku. Z usług przedsiębiorstwa korzysta dwór oraz najświetniejsi w tym mieście a jej sława na całym globie nie ustaje po dziś dzień do czego firma w ogóle nie potrzebuje wielkich kampanii reklamowych. Tak zatem od przeszło dwustu lat produkty truefitt&hill cały czas stanowią synonim klasy oraz najlepszego smaku. Jeżeli zaś chodzi o pędzle do golenia Semogue 1305 są niezrównane, wykonane są z miękkiego włosia dzika (Semogue 1305).