Jeszcze sto lat temu prawdziwy mężczyzna nosił brodę lub chociażby wąsy – dzisiaj ta moda powraca

facet
Kilkanaście lat temu trudno było zobaczyć w naszym kraju dżentelmenów z brodami. Gładko ogolone policzki były wyznacznikiem szyku oraz dbania o siebie.

Teraz już się to powolutku zmienia.
lasery
Autor: Prezentokracja.pl
Źródło: Prezentokracja.pl
facet
Autor: Vitana
Zarost u mężczyzn wraca do łask. Dziś bywa to coraz popularniejsze. Brodę noszą nawet dyrektorzy wielkich spółek oraz menadżerowie w koncernach. Zatem długa broda nie jest kojarzona już wyłącznie z pracownikami tartaków. A że popyt generuje podaż, to w internecie pojawiły się kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji brody. Można wśród nich znaleźć szampony i balsamy. Możemy również zetknąć się z ofertami podcinania brody u męskiego fryzjera. Prawda, że zawód golibrody już wymarł, ale obecnie rodzi się nowa profesja – fryzjer, który umie przystrzyc brodę. I to nie koniec, gdyż prawdziwy fachowiec potrafi również zrobić właściwe zabiegi, żeby włosy nie kołtuniły się i wyglądały na zdrowe. Niektórzy dżentelmeni zwariowali na punkcie owych zabiegów i mogą wydać na nie duże pieniądze. Mówią, że prawdziwy facet powinien mieć brodę i już.

Zgłąb bardziej omawianą problematykę i zobacz treść na stronie (https://www.dermamed.com.pl/oferta/ginekologia-estetyczna). Opublikowano tam zbliżone teksty, zatem zapewne odnajdziesz dla siebie coś zajmującego!

Wobec tego, lubią wyjścia do fryzjera na równi z kobietami. Tylko że panie troszczą się o włosy na głowie, a panowie o brodę. Jednak poziom zaangażowania w pielęgnację wydaje się być niemal identyczny.

Należy również pamiętać, że jeśli jakiś pan zdecyduje się na posiadanie zarostu, to dbać powinien o niego regularnie, a nie wyłącznie od święta. Zatem posiadanie brody jest dobre dla mężczyzn konsekwentnych w swoich decyzjach.