Jak ubrać dziecko na imprezę karnawałową? Parę praktycznych porad dla mam

Nadchodzi czas dużej ilości wszelkiego rodzaju imprez – okres przed Bożym Narodzeniem oraz karnawał to bez wątpienia doskonały okres na wszelkiego rodzaju szaleństwa.

Nie inaczej zazwyczaj jest w przypadku nawet najmniejszych dzieciaków – zazwyczaj w szkołach w tym okresie organizowane są wszelkiego rodzaju imprezy, nierzadko połączone z przebierankami. W co ubrać dziecko na tego rodzaju imprezę i jak nie wydawać przy tym ogromnej ilości pieniędzy? Poczytaj nasze wskazówki!
Za co przebrać dziecko?
Na początku bez wątpienia powinnaś porozmawiać z dzieckiem i zapytać, jaki strój preferuje. Dziewczynki zazwyczaj chcą się przebrać za księżniczki, zatem bez wątpienia nie będzie z tym większego problemu. Nieco inaczej jest jednak w przypadku chłopaków, którzy zazwyczaj oczywiście decydują się na strój Spidermana, jednakże część z nich przykładowo woli przebrać się za strażaka czy policjanta. W grę wchodzi często także przebranie za ulubioną postać z bajki. Jeżeli nie jesteś pewna, za kogo chciałaby przebrać się Twa pociecha, bez wątpliwości musisz na początek z nią o tym pogadać zamiast podejmować decyzje arbitralne. Okazuje się, iż strój Spidermana niekoniecznie jest wymarzonym strojem wszystkich chłopców – polecam.
sandały

Autor: Tom Ballard
Źródło: http://www.flickr.com
Skąd wziąć przebrania?
Jeśli Twoje dziecko będzie chcieć przebrać się przykładowo za eleganckiego faceta i będą Ci potrzebne szelki męskie, wtedy niewątpliwie nie będzie żadnego problemu – strój spidermana.

Jeżeli jednak poszukujesz nieco bardziej wyszukanego przebrania, wtedy możesz udać się do najbliższego domu kultury – sporo z nich niewątpliwie prowadzi wypożyczalnię tego typu strojów na karnawał!