Archiwum: fason

fason

moda

Moda potrafi przysparzać problemów, ale można sobie z nimi dać radę? Oto kilka praktycznych porad

Moda potrafi być źródłem frustracji jak również zadowolenia, jest w stanie przynosić szczęście, zadowolenie, ale i denerwować, powodować, iż wszystkiego się odechciewa. Za taki stan na pewno odpowiadają pewne mity, które są w naszej głowie. Są to opinie oraz poglądy usłyszane i podawane dalej, w ten sposób utrwalają się, więc jesteśmy przeświadczeni, iż są prawdziwe. To jednak mylne przekonanie.

Trendy modowe Panie, Trendy modowe Panowie

, ,

buciki

Biustonosze bardotki wspaniale podnoszą biust

Odmienne materiały są dla kobiet, odmienne dla panów

Nikogo nie zaskakuje, że inne materiały proponowane będą kobietom, odmienne mężczyznom, a jeszcze inne dzieciom. Przez to każdy szuka czegoś właściwego dla siebie, czegoś w czym będzie dobrze wyglądać i w czym na pewno dobrze będzie się czuł. To wszystko właśnie spowoduje, że poszukujemy ciągle kolejnych propozycji, które będą do nas pasować wspaniale.

Trendy modowe Panie, Trendy modowe Panowie

, ,

Półbuty

Atrakcyjne i wytworne buty męskie perfekcyjne do garnituru

Mężczyzna w garniturze bezsprzecznie musi prezentować się atrakcyjnie i stylowo pod każdym względem. Znaczący jest więc nie tylko dobór stosownego garnituru, ale również dodatków do niego, takich jak krawat, koszula, spinki do mankietów i naturalnie buty. Modne buty męskie do garnituru wybornie uzupełnią wszelką elegancką stylizację, jednak dobór butów do garnituru nie zawsze jest taki łatwy.

, , ,