Czy lumpeksy znowu zdobędą rynek odzieżowy?

Wieszaki na ubrania
Zaopatrywanie się w lumpeksach było ogromnie popularne jeszcze parę lat wstecz. Na skutek tworzenia wielkich centrów handlowych i sprowadzania z zachodnich państw silnie działających sieci odzieży, posiadacze ciucholandów funkcjonowali coraz gorzej i w konsekwencji byli zmuszeni zlikwidować własne przedsiębiorstwa. Aczkolwiek nieoczekiwanie w ostatnim czasie ten trend całkowicie się odwrócił.

Na terenie Europy second-handy błyskawicznie wracają. Udało się odnaleźć przepis na to, żeby lumpeks był masowo uczęszczany przez kupujących i przynosił dochody. Najważniejsze jest odpowiednie umieszczenie asortymentu i dobra hurtownia odzieży. Warto posiadać znajomości z paroma dostawcami, także z zagranicy.

Mimo niskich cen obowiązujących w ciucholandach w poszczególne dni mamy możliwość skorzystać z jeszcze wyższych upustów, jednak powinno spodziewać się uboższego wyboru, ponieważ to głównie dni dowozu przyciągają najszerszą liczbę osób. Dlatego to właśnie przytoczona wcześniej dobra hurtownia odzieży jest niezbędna do należytego prosperowania tego biznesu. Trafionym planem jest obserwowanie witryn internetowych, gdzie dodawane są fotografie towaru, który będzie można nabyć w niedalekim czasie.

Obok standardowych punktów odzież używana jest możliwa do nabycia w Internecie. Każdy wystawiony ciuch jest dokładnie przedstawiony i uwieczniony na zdjęciach. Eksperci odwodzą od bezmyślnego podążania za przecenami i kupowania rozsądnie, według własnego smaku. To odzież używana łączy się z second-handami, jednak dostaniemy tam również dzieła literackie, płyty, jak również dekoracje do domu. Więcej w temacie tutaj: http://www.hurtownia-pati.pl/.

szafa z ciuchami
Autor: Megan
Źródło: http://www.flickr.com

Często jesteśmy zmuszeni do zaciskania pasa. Lumpeksy są więc doskonałą opcją dla miłośników zakupów, którzy za niewielką kasę mogą natknąć się na interesujące oraz oryginalne rzeczy, przeważnie w nietkniętym stanie. Stereotypowe myślenie o takim sklepie jako miejscu o nieprzyjemnym aromacie, pełnym tłoku i kiczowatych ubrań wygasa. Odzież używana nie jest zagadnieniem wstydliwym. Bez dwóch zdań możemy spodziewać się powstawania kolejnych ciucholandów oraz rozbudowywania tych już istniejących.