Co będzie na wiosnę? Jakie trendy będą często widziane na polskich ulicach? Dowiedz się już dziś!

Czy to lato, czy jesień, za każdym razem spotykamy się z nowinkami modowymi. Każda dziewczyna wie, iż z momentem zmiany pory roku musi nabyć sobie coś nowego, niezależnie od tego co to będzie.

obuwie

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com
Z racji tego, iż w tym momencie mamy wiosnę oraz czeka nas wnet lato, całkiem ważną kwestią będą różne informacje tyczące się aktualnie występujących trendów. Wszelakie barwne gazety kobiece podkreślają panowanie stylu retro. Na wybiegach mamy sposobność zobaczyć odzież przypominające nam momenty hipisowskie oraz kolorowe dyskoteki, które kojarzą nam się ze świecidełkami oraz szerokimi dzwonami, także u facetów. Jednakże w miejsce wiernych odsłon przeszłości otrzymujemy ich interpretacje w formie disco garniturów czy sukni boho. Na czasie są frędzle, które póki co osiągają rozmiar XXL. Niewątpliwie modne są spódniczki mini, chociaż nie wiadomo, czy kiedykolwiek zginęły z horyzontu. Obecnie w asymetrycznej odsłonie. Wraca też stara miłość nazywana dzwonami. Fakt, że nie zdają się do jeżdżenia na rowerze, bo wplątują się w łańcuch i to jest ich duża wada, jednak atmosferę czynią.

Jeśli opisywany wpis Cię zaabsorbował, to bez zwłoki kliknij ten odnośnik – ta unikalna strona www z pewnością również okaże się dla Ciebie wartościowa!

Na ten moment modne buty damskie to gladiatorki, a najmodniejszym kolorem sezonu jest żółty. Patrząc na pokazy mody mamy szansę zwrócić uwagę na siatkowe sukienki. Czytaj więcej tu: polecane buty sportowe damskie kielce.

obcasy

Autor: Via Roma
Źródło: Via Roma
Modnymi akcesoriami są bez wątpienia naszyjniki oraz długie kolczyki. Te z wyrazistymi oczkami właściwie wmieszają się w styl boho, czy hippie. Jak zawsze najbardziej właściwa jest biżuteria w srebrnym kolorze. Często widzianym połączeniem pod względem kolorystycznym są właśnie akcesoria i modne buty damskie. Aktualne są też apaszki, we wszelkiego rodzaju wzory, od pepitek do wspaniałych różnokolorowych kwiatów. W końcu na wiosnę i lato nie powinniśmy się blokować. Ostatecznie promyki słońca każdemu motywowi i kolorowi dołożą czaru. Sugeruję zestawiać kolory ciemniejsze albo mniej krzykliwe z soczystymi kolorami lata, np. ciemna zieleń z żółtą koszulą z zielonymi elementami. Może być również gładka, a do tego cudowne zielone buty albo torebka. Unikajmy przerostu formy nad treścią, czasami lepiej nie wzbogacać się w dodatki, lecz zaszaleć z łączeniem różnych elementów odzieży. Zatem, bawmy się kolorami oraz modą! Sprawdź więcej: polecane buty sportowe damskie lublin.