Archiwum: choroba

choroba

mężczyzna w okularach z czarnymi obramowaniami

W którym miejscu leczyć wady oraz choroby wzroku

Aktualnie coraz częściej występującym problemem są rozmaite wady wzroku. Określenia w rodzaju „operacje zeza” słyszane są niezwykle często. Poza wadami wrodzonymi, które pojawiały się praktycznie w każdych czasach, częste są wady nabyte. Wynikają one bardzo często z niewłaściwego trybu życia. Chodzi przede wszystkim o tak popularne obecnie przyrządy jak telewizor czy komputer. Same w sobie nie powodują wad wzroku.

, , , , , , , , , , ,

depresja

Depresja jak ją rozpoznać

Musimy zaznaczyć jak rozpoznać i leczyć depresję

Szybkie tempo życia, różne trudy w życiu osobistym i zawodowym, podążanie do perfekcyjności oraz przejmowanie się małymi nawet niepowodzeniami, to wszystko spowoduje, że człowiek może się poddać i wpaść w problemy zdrowotne. Dlatego trzeba się dopytać od specjalisty jak rozpoznać i leczyć depresję.

, , , ,

mężczyzna w piżamie

Piżama z długim rękawem i miękki szlafrok – wspaniałe na zimne dni

Chyba nikt z nas nie lubi drętwieć z zimna w zimne, zimowe dni. Kiedy zima jest naprawdę ostra, może dawać nam się twardo we znaki, nawet gdy jesteśmy w ciepłym domu czy też mieszkaniu. Zimą zazwyczaj wymieniamy swoją garderobę, kupujemy nowiutkie swetry, ciepłe bluzy, szaliki, czapki i inne konieczne rzeczy do przetrwania srogiej, mroźnej zimy. A czy pamiętamy o tym, by zaopatrzyć się w ciepły szlafrok i właściwą piżamę?

Trendy modowe Panie

, , ,