Bodystocking oraz bielizna erotyczna

bielizna
Oczywiste jest, że wszyscy potrzebujemy strojów. Ich wybór jest tak duży, że potrafimy długie godziny przechadzać się po sklepie, przeglądając, zastanawiając się oraz zakupując leginsy, spódnice, koszulki, marynarki i mnóstwo innych ciuchów. Myśląc o ubraniach, mamy przede wszystkim na myśli odzież wierzchnią. Ale nie możemy zapominać także o tym, co nosimy pod spodem czyli o bieliźnie.

Na co dzień zazwyczaj większość ludzi nie poświęca bieliźnie szczególnej uwagi. Zakładamy majtki, skarpetki i staniki oraz skupiamy się przede wszystkim na stroju zewnętrznym. A przecież bielizna to tak istotna część naszej garderoby! Poza tym rynek proponuje tak sporo typów bielizny, że naprawdę mamy w czym wybierać.

Mężczyźni mogą zdecydować się na bokserki albo majtki, a dla tych odważnych są nawet męskie stringi. Generalnie jednak mężczyźni nie za bardzo przejmują się tymi częściami garderoby – majtki czy skarpety powinny być w szczególności komfortowe, a kwestia na przykład fasonu nie jest już tak ważna.

bielizna
Autor: Tracy Hunter
Źródło: http://www.flickr.com

Kwestia ta zmienia się o 180 stopni w wypadku dziewcząt. Wiele z nich potrafi spędzić w internetowym czy stacjonarnym sklepie z bielizną mnóstwo czasu – LATEX w Amazign Girl. Wybór modeli staników, fig, rajtuz czy koszul nocnych jest tak spory, że niejeden chłopak złapie się za głowę, kiedy na przykład zechce kupić swej małżonce bieliźniany prezent. Jeśli facet nie wie, jaki konkretnie rozmiar stanika nosi jego żona (wszak kto by się połapał, co tak naprawdę znaczą te dziwne oznaczenia liczbowo-literowe na metkach), jako upominek może kupić na przykład koszulkę nocną albo (by nadać związkowi odrobinę pikanterii) lateksowe ubrania. Ciekawym pomysłem na tego typu erotyczny prezent jest również bodystocking https://amazinggirl.pl/bielizna-damska/bodystocking.html. Tego rodzaju stroje występują ze standardowymi oznaczeniami określającymi ubrania, to znaczy XS, M, L itp., tak więc żaden pan nie powinien mieć problemów z doborem bielizny w odpowiednim rozmiarze.

Jak możemy stwierdzić, bielizna może być nie wyłącznie zwyczajnym ubraniem codziennego użytku, któremu nie poświęcamy zbyt wiele uwagi, ale przy odrobinie chęci, może zostać przykładowo znakomitym upominkiem, z którego zarówno obdarowana (małżonka) jak i obdarowujący może być usatysfakcjonowana…